O firmie

Firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o.. jest rodzinną firmą, powstałą w 1971 roku z inicjatywy Zbigniewa Grzenkowicz. Obecnie prowadzą ją synowie, Wojciech i Tomasz.


W ciągu prawie pięciu dekad obecności na rynku Spółka zdobyła stabilną pozycję i zaufanie wśród klientów, skupiając się głównie na robotach inżynieryjnych branży sanitarnej.

Na terenie całego województwa pomorskiego Spółka realizuje zadania polegające na budowie sieci kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz systemów wodociągowych, z efektów których korzystają zarówno mieszkańcy miast, jak i wsi

Tym, co wyróżnia naszą markę na tle innych jest duża samowystarczalność. Spółka jest gotowa zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia w ramach ustalonego terminu dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi oraz stabilności finansowej. Jednocześnie jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo wysoką jakość wykonywanych robót, a inwestorzy są bardzo zadowoleni z efektów naszej pracy.

Od lat Spółka zajmuje się również budownictwem infrastrukturalnym, poszerzając swoje portfolio o coraz śmielsze realizacje.
Jako profesjonalnie zarządzana firma chcemy być solidnym partnerem biznesowym z chęcią podejmującym trudne, wymagające wiedzy specjalistycznej i zaawansowanych technologii zadania.

Wizytówką możliwości firmy WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. jest zadowolenie dotychczasowych Klientów.

WODKAN W LICZBACH
52
Lata na rynku
111
Pojazdów w liczbach
521
Zrealizowanych inwestycji
36
Inwestycji w trakcie realizacji